Oferta Firmy WC Toalety

Nasza oferta obejmuje sprzedaż, wynajem oraz serwis toalet przenośnych. Dostarczamy higieniczne i solidne produkty każdemu, kto potrzebuje toalet przez pewien czas lub na stałe. Nasze produkty spełniają obowiązujące normy, są łatwe w czyszczeniu i nie chłoną nieprzyjemnych zapachów. Zapewniamy atrakcyjne ceny. Zajmujemy się profesjonalnym serwisowaniem naszych produktów. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

WC Toalety oferuje następujące usługi:

toaleta

Wynajem toalet przenośnych

Wynajem toalet przenośnych to propozycja dla osób oraz firm, które organizują imprezy plenerowe, wydarzenia kulturalne. Nasza oferta skierowana jest także do właścicieli placów budowy, ośrodków sportowych i podobnych miejsc. Wynajem toalet przenośnych to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie wymagają one podłączenia do instalacji wodno-kanalizacyjnej, a klient może liczyć na serwisowanie przez naszych pracowników. Prowadzimy wynajem na terenie Wrocławia oraz całego Dolnego Śląska. Gwarantujemy korzystne warunki wynajmu. Każdy nasz produkt spełnia wymogi związane z higieną, a płyn pochłaniający zapachy oraz woda są wymieniane w ramach serwisu.

Sprzedaż toalet przenośnych

Toalety przenośne to znakomite rozwiązanie nie tylko podczas krótkich wydarzeń sportowych czy kulturalnych. Sprawdzają się one na stacjach benzynowych, na terenie ośrodków wypoczynkowych, zajazdów i barów przy uczęszczanych trasach. Oferowane przez nas produkty zapewniają satysfakcjonujące warunki sanitarne, są łatwe w czyszczeniu i nie chłoną nieprzyjemnych zapachów. Sporą zaletą jest to, że toalety przenośnej nie musimy podłączać do instalacji wodno-kanalizacyjnej. Montaż jest bardzo prosty. W sprzedaży posiadamy toalety przenośne z sedesem, pisuarem oraz umywalką. Zapewniamy solidny produkt w korzystnej cenie.

Serwis toalet przenośnych

Nasza firma zapewnia klientom profesjonalny serwis każdej toalety przenośnej. Usługa obejmuje opróżnienie toalety, wymianę wody służącej do mycia rąk w umywalce, a także uzupełnienie mydła, papieru toaletowego i płynu, który pochłania nieprzyjemne zapachy. Serwisem zajmują się nasi doświadczeni pracownicy, którzy dbają o higienę w toalecie. W tym celu jest ona myta pod ciśnieniem i dezynfekowana. Używamy do tego najlepszych środków. Wszelkie usługi wykonujemy terminowo, a oferowane przez nas ceny są korzystne dla klientów. Wynajmowane toalety przenośne jesteśmy w stanie dostarczyć we wskazane miejsce.

Do każdej toalety oferujemy serwis który polega na opróżnieniu z fekalii, dezynfekcji i umyciu pod ciśnieniem wody z detergentami, uzupełnieniu wyposażenia kabiny: